Про Нас

Курятина ТМ «Чебатурочка – селянська курочка»

поживна та смачна, якою із задоволенням

ласують дорослі та діти. Спробуйте і Ви!

У нас сьогодні на вечерю курочка. А у Вас?

Стандарт  на які рівняються всі виробники України – смак справжньої селянської курочки. Такою для українців стала продукція ТМ “Чебатурочка – селянська курочка”, яка підкорила споживачів та стала улюбленою для всієї сім’ї.

Що ж відомо про селянську курочку?

Вирощують курей в екологічно чистому регіоні Волині, зокрема пташники розташовані в селах Володимирського  району.

З метою розширити присутність на ринку і дати можливість спробувати нашу селянську курочку більшій кількості споживачів, Чебатурочка з’явилася на полицях магазинів країни в оновленому форматі, запакована в прозорий лоток із газомодіфкованим середовищем. Даний формат пакування дозволяє забезпечити якісним і свіжим курячим м’ясом споживачів за помірну ціну.

Перехід на європейські стандарти й технології — наша власна ініціатива.

Ми вирощуємо курей понад 70 років і знаємо про всі складнощі та особливості виробництва. Понад тисячу наших працівників цінують натуральний смак справжньої курочки та годують нею своїх дітей. Вони, їхні малюки та родини і є першими споживачами, від яких нічого не сховаєш. Робити на совість або не робити взагалі — вибір простий. Ми обрали совість і чесну курочку.

“Чебатурочку-селянську курочку” обирають ті споживачі, які полюбляють готувати, цінують натуральний смак курятини, та турбуються як про власне здоров’я, так і рідних. 

Наша курочка змогла поєднати в собі смак справжньої селянської, доступну ціну і натуральність.

На поточний момент новий продукт вже представлений в таких містах, як: Київ, Хмельницький, Вінниця, Кривий Ріг, Житомир, Луцьк, Тернопіль, Ужгород.