ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ІSО 22000:2005

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА ПТАХОФАБРИКА ОТРИМАЛА СЕРТИФІКАТ ІSО 22000:2005


51721ms22000_en-page-0011 квітня 2016 року Володимир-Волинська птахофабрика отримала ще одне підтвердження якості власної продукції, піднявшись на ще одну сходинку вверх в системі якості міжнародних стандартів, адже підприємству вдалося успішно пройти сертифікаційний аудит на відповідність Стандарту безпечності харчових продуктів ISO 22000 та отримати Сертифікат. Таким чином, птахофабрика займає гідне місце серед українських та європейських підприємств-виробників курячого м’яса.

Сертифікація за стандартом ISO 22000 підтверджує, що підприємство виконує стандарти безпеки харчової продукції, безперервно стежить за її якістю. Сертифікат підтверджує, що підприємство впровадило систему менеджменту харчовою безпекою своєї продукції і управління ризиками, пов’язаними з цими питаннями. Завдяки впровадженої системі управління використовуються попереджувальні заходи, а не запізнілий контроль, оптимізуються бізнес — процеси взаємодії підвищується рівень всіх структурних підрозділів. Крім того, безпека виробництва підтверджується документально.

Як повідомив заступник Генерального директора Сергій Висоцький: «Переваги впровадження системи HACCP свідчать про: дотримання обов’язкових умов контрольних органів; забезпечення системного підходу на всіх етапах виробництва; постійний контроль параметрів безпеки продукту; зниження кількості невідповідної продукції; розподіл відповідальності за забезпечення безпеки продукту; своєчасне використання попереджувальних заходів; збільшення довіри споживачів; розширення ринків збуту; збільшення конкурентоспроможності; зростання інвестиційної привабливості та кредитоспроможності; конкурентні переваги при тендерах; переваги при укладанні контрактів із зарубіжними партнерами. Наявність такого документу дозволить у найближчому майбутньому вийти на ринки Європейського союзу»

«Успішне проходження аудиту та отримання Сертифікату ІСО 22000:2005 не тільки надає ряд переваг, а й мотивує нас на суворе дотримання впроваджених правил та умов, спрямовує наші зусилля на послідовне та безперервне покращення якості нашої продукції. Адже це процес, що повністю змінює довіру у відносинах між нашими партнерами та постачальниками», коментує Генеральний директор Аліна Сич.

Сертифікаційний аудит було проведено німецької експертною компанією ТЮФ ЗЮД Менеджмент сервис ГмбХ, незалежною організацією, акредитованою для проведення робіт з сертифікації систем менеджменту в Німецькій Раді з Акредитації.

Довідка.

ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» входить в 3 найбільших виробників курячого м’яса в Україні, займаючи близько 6% ринку. Підприємство має 4 філії: у Львові, Києві, Вінниці та Житомирі. В інфраструктуру фабрики входять 100 пташників, розташованих на 11 виробничих бригадах, власні: забійний цех, комбікормовий завод та сільгосппідприємство. Продукція представлена в Західному, Північному і Центральному регіонах країни. Крос птиці — ROSS-308. Одноразова посадка більше 4 млн. голів курчат-бройлерів. Середній добовий показник виробництва — понад 200 тонн м’яса птиці в живій вазі. Продукція фабрики: охолоджена курятина, охолоджені напівфабрикати, охолоджена нарізка, заморожена курятина, заморожена нарізка і заморожені напівфабрикати, що випускаються під власною торговою маркою «Чебатурочка  селянська курочка». Під торговою маркою «Аль Даляль чиккен» продукція Халяль поставляється на ринки країн мусульманського світу.

TÜV SÜD — німецька експертна організація. За 150-річну історію концерн TÜV SÜD став одним з лідерів в області експертизи, випробувань і сертифікації. Головний офіс компанії розташований в Мюнхені (Німеччина). TÜV SÜD це: німецька якість і висока швидкість, більше 22 000 співробітників у всьому світі, більше 800 представництв, 400 000 клієнтів в усьому світі, незалежна оцінка та визнання у всьому світі, експерти з міжнародним досвідом роботи в різних галузях промисловості. Сфери діяльності: проведення незалежної експертизи у промисловій сфері, оцінка відповідності технічним регламентам; інспекції третьої сторони; консультації та випробування в області виробничої та функціональної безпеки, енергоефективності; сертифікація систем менеджменту (система менеджменту якості, екологічного менеджменту, менеджменту безпеки праці та охорони здоров’я, система енергетичного менеджменту); європейська сертифікація, що забезпечує вільний обіг продукції в країнах ЄС та ін.