ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» запрошує до співпраці студентів і випускників ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького

ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» запрошує до співпраці студентів і випускників ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького

03

Ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, професор Володимир Стибель зустрівся з представниками Володимир-Волинської птахофабрики. Обговорювались шляхи співпраці між ЛНУВМ та БТ та нашим підприємством, можливості проходження практик студентами та працевлаштування випускників університету.
З нашої сторони у розмові брали участь менеджер з навчання і розвитку персоналу Тарас Васів, головний ветеринарний лікар підприємства Валерій Козій та старший зоотехнік Руслан Киричук, який, до речі, є випускником цього університету.
При зустрічі з нами ректор професор Володимир Стибель детально розповів про університет. Сьогодні ВУЗ готує спеціалістів в галузі: ветеринарної медицини, біолого-технологічній, харчових технологій, економіки та менеджменту, ветеринарної гігієни, екології та права.
ЛНУВМ та БТ активно розвивається. Нині тут навчається близько 3477 студентів, працює 202 кандидати наук та 36 професорів.ВУЗ готує висококваліфікованих спеціалістів. Тому керівництво фабрики в особі Генерального директора Сич А.В. зацікавлене у налагодженні співпраці з ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького, як потужним профільним навчальним закладом. Ми як підприємство готові винаймати іногороднім працівникам та стажерам житло. А середня зарплата працівників у нас становить понад 7 тисяч гривень.
Ректор ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького Володимир Стибель зазначив, що університет однозначно є прихильником тісної співпраці між навчальним закладом та таким потужним виробником, як ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». «Немає кращого місця для здобуття практичного досвіду, як сучасне виробництво. І наші студенти повинні цим максимально скористатись. Сьогоднішня молодь повинна бути мобільною і у виборі місця практики чи стажування, і пошуку місця майбутньої праці», – підкреслив ректор В. Стибель.
У результаті розмови між була підписана угода про співпрацю. Нею передбачено можливість проходження практики, стажування, проведення наукових досліджень студентами та науковцями на базі ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика».
Детальніше з ЛНУВМ та БТ імені С.З. Ґжицького можна ознайомитись на сайті ВУЗу.

02 01