Не курятиною єдиною: на птахофабриці почали «вирощувати» таланти

Не курятиною єдиною: на птахофабриці почали «вирощувати» таланти

DSC_0161-Kopyrovat

Уперше серед працівників ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» було проведено конкурс «Інкубатор талантів», який націлений на виявлення ініціативних та перспективних працівників, їх навчання та розвиток. Днями на підприємстві відбулось урочисте нагородження  – пам’ятні сувеніри та сертифікати на подальше навчання вручили переможцям генеральний директор Аліна Сич разом із акціонером Олексієм Коваленко.

Першим етапом проекту, який було започатковано в листопаді минулого року, було проходження тестування усіх бажаючих працівників підприємства – від механіка до менеджера. Відповідно до отриманих результатів тестів та співбесід обрано двадцять найкращих, які перейшли на наступний етап – написання та реалізацію різних проектів, в залежності від тієї сфери в якій учасник має бажання розвиватись.

Робота над проектами, з якими допомагали закріплені за учасниками наставники, тривала протягом трьох місяців і в результаті до фінішу дійшло 15 працівників. Усі вони були відзначені почесними грамотами як «Надія підприємства» і зачислені в кадровий резерв для майбутнього заміщення вакантних посад. Дехто з фіналістів вже виявив бажання змінити свою спеціальність.

Генеральний директор ПАТ «Володимир-Волинська птахофабрика» Аліна Сич висловила сподівання, що даний проект стане доброю традицією та допоможе працівникам підприємства розвиватись, фахово зростати та утвердить статус птахофабрики як соціально відповідального роботодавця.

Детальніше про це читайте у наступному номері газети «Слово правди».

DSC_0209-Kopyrovat DSC_0200-Kopyrovat DSC_0197-Kopyrovat DSC_0196-Kopyrovat DSC_0195-Kopyrovat DSC_0193-Kopyrovat DSC_0190-Kopyrovat DSC_0181-Kopyrovat DSC_0179-Kopyrovat DSC_0177-Kopyrovat DSC_0171-Kopyrovat DSC_0168-Kopyrovat DSC_0165-Kopyrovat DSC_0164-Kopyrovat DSC_0161-Kopyrovat DSC_0155-Kopyrovat