Історія

Історія

1945 р.

Радгосп «Володимир-Волинський» після переміщення підсобного господарства із Саратовщини був переведений в підпорядкування Наркому Оборони СРСР. З цього моменту розпочалося створення колективу господарства.

1949 р.

Радгосп «Володимир-Волинський» було перейменоване у радгосп «Трьохрічка», який знаходився на центральній садибі.

1955 р.

Постановою партійного начальства області створено птахофабрику.

1956 р.

Започатковано літопис птахофабрики як підприємства, яке займалося вирощуванням курей-несучок та виробництвом яєць.

1957 р.

Розпочалося будівництво окремих виробничих та соціально-побутових об’єктів, налагодження виробництва й інфраструктури.

1958 р.

Підприємство отримало офіційну назву « Птахофабрика».

1964 р.

Потужність птахофабрики досягла 30 тисяч курей-несучок на рік.

70-ті роки

Завершено спеціалізацію виробничих підрозділів. Це дало змогу різко збільшити виробництво основних видів продукції, підвищити продуктивність праці, механізувати більшість виробничих процесів. Так з’явилися пташники в Новосілках і Суходолах, зокрема, у другому вирощували м’ясних каченят. Господарство заснувало міжколгоспну ферму у П’ятиднях.

1975 р.

За вагомі здобутки птахофабрика удостоїлася престижної на той час державної нагороди – Ордена Трудового Червоного прапора Всесоюзного значення.

1985 р.

Підприємство нагороджено Орденом Червоного прапора України .

Середина 90-х років

Важливим етапом у діяльності підприємства стала приватизація, а також подальше перейменування у ВАТ «Володимир-Волинська птахофабрика». В нове тисячоліття птахофабрика увійшла із ключовими змінами: було прийняте рішення про перехід до нового виду виробництва – вирощування курчат-бройлерів і виробництво курячого м’яса. Такі зміни цілком відповідали вимогам часу, адже в умовах економічної скрути новий вид діяльності дозволив за короткий час і при незначних витратах забезпечити споживачів смачним, доступним і, головне, корисним для здоров’я м’ясом.

2001-2004 рр.

Повністю реконструйовано виробничі приміщення площадок «Центральна», «П’ятидні», «Новосілки», пташники бригади «Суходоли», забійний (переробний) цех та склад готової продукції.

2005-06 рр.

Збудовано та введено в експлуатацію площадки «Селиськи», «Шистів» та «Верба» з 280 тисячами посадочних місць по кожній бригаді.

2005-07 рр.

Розпочато будівництво комбікормового заводу, який введено в експлуатацію з потужністю виробництва 20 тонн кормів на годину.

2008 р.

Збудовано та введено в експлуатацію площадку «Когильно».

2011 р.

Зміна назви підприємства на ПАТ « Володимир-Волинська птахофабрика».

2013 р.

В другій його половині «Володимир-Волинська птахофабрика» побудувала нові майданчики з вирощування птиці, оснастила їх сучасним обладнанням. Там встановили вдосконалену систему з управління мікрокліматом WAIPER TACH, інфрачервоний обігрів приміщень, автоматизовану систему зважування кормів і обліку води, і що не менш важливо, систему дистанційного контролю процесу вирощування птиці BIG FARNET. А ще у компанії оновили парк техніки: придбали автомобілі для перевезення птиці, кормовоз і телескопічний навантажувач. Як результат, підприємство наростило об’єми виробництва на 40%.